Media społecznościowe (social media)

Dzisiejsze social media kształtują świadomość, wystarczy jedna szokująca informacja, a niedługo po niej huczy cały internet. Warto wykorzystać ten potencjał i stworzyć dialog ze społecznością, który zmusi do dyskusji. Dzięki serwisom społecznościowym zbudujesz trwałą relację z klientem, pokażesz mu że jesteś nowoczesny i zależy Ci, aby klienci mieli z Tobą stały kontakt.

Facebook, Twitter, Instagram, Google+, LinkedIn, Pinterest, GoldenLine, Youtube, Vimeo to najpopularniejsze serwisy społecznościowe dzięki którym możesz mieć interaktywny kontakt z użytkownikami. Nie musisz posiadać firmowych kont we wszystkich tych serwisach. Na początek wystarczy jeden profil i wykorzystanie możliwości jakie daje nam najpopularniejsza social platforma w Polsce - Facebook.

Należy zrobić absolutnie wszystko, aby Twoja firma, marka, produkt był szeroko rozpoznawany. Skłoń użytkowników do komentowania, polubienia czy polecenia Twojego biznesu. Odpowiadaj na pytania, twórz konkursy, informuj o nowościach. Za dużo? Zostaw to nam! Wykonamy skuteczną kampanię marketingową w social media. Strategia działania, analiza konkurencji, spójny wygląd profilu społecznościowego z wizerunkiem firmy - tym wszystkim się zajmiemy.


Sprawdź również:
E-marketing (pozycjonowanie, SEO, SEM)
Do góry