Branding, wizerunek, identyfikacja wizualna

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią nazwę dla Twojego biznesu, wymyślimy slogan i zaprojektujemy logo. Nazwa, kolory, krój pisma - nic nie może być przypadkowe.

Wszystko co jest ze sobą spójne i składa się na kompleksowy wizerunek firmy nazywamy identyfikacją wizualną. W skład identyfikacji wchodzi stworzenie logotypu, dobór odpowiedniej kolorystyki oraz kroju czcionki. Od tych trzech elementów tworzą się następne takie jak np. wizytówka, teczka czy odzież firmowa. Wszystkie pliki identyfikacji, które od nas otrzymasz będziesz mógł wykorzystać w dowolnej publikacji i na dowolnej płaszczyźnie małego lub dużego formatu.

Działalność firmy nie powinna sprowadzać się tylko do wykonanej identyfikacji, ale do ciągłego kreowania wizerunku marki na rynku. Budowanie świadomości marki tzw. Branding, to utrwalanie istnienia marki w umysłach konsumentów oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek.

„Każdy potrafi zawierać transakcje handlowe, ale trzeba geniuszu, wiary i wytrwałości by stworzyć markę.”

David Ogilvy

Redesign & Rebrending

Jeśli Twoje logo wydaje się być mało czytelne, a wyniki finansowe przedsiębiorstwa nie przynoszą oczekiwanych efektów, warto zastanowić się nad poprawieniem wizerunku firmy. Często dzieje się tak przy działalności, która istnieje od wielu lat, gdzie nie zatrudnia się specjalistów od marketingu. Potencjał takich przedsiębiorstw nie zostaje często odkryty. Odświeżenie wizerunkowe firmy może dać Ci przewagę nad konkurencją i zdobycie nowych kontaktów. Wierzymy, że każdy biznes da się odbudować, inaczej nie miałoby sensu, to czym się zajmujemy.


Sprawdź również:
Projektowanie graficzne

Do góry