Kariera

Nasza firma poszukuje kreatywnych i skutecznych rozwiązań, jeśli możesz je zapewnić, to koniecznie pozostań na tej stronie i przeczytaj co możemy Ci zaoferować. Nasz pokład nigdy nie jest przepełniony i zawsze znajdzie się miejsce, aby na niego wejść. Najlepsi zaś będą mogli usiąść za sterami i płynąć wzdłuż wyznaczonego kursu. Realizujemy projekty na terenie całego kraju i współpracujemy również na odległość. Pamiętaj, iż najważniejsze nie jest miejsce zamieszkania, lecz Twoje umiejętności!

Aktualnie poszukujemy


  • Doświadczonego specjalisty SEO/SEM

Jeśli nie widzisz siebie na żadnym z powyższych stanowisk, ale posiadasz umiejętności związane z branżą IT, znasz środowisko Internet lub jesteś związany z szeroko pojętą reklamą, przedstaw nam siebie i koniecznie napisz co możesz zaoferować naszym Klientom.

Zapewniamy


Udział w ciekawych projektach, współpracę z najlepszymy specjalistami w branży, nieustanny rozwój, przyjazną atmosferę, przejrzyste warunki, atrakcyjne wynagrodzenie. Dla najlepszych możliwość stałej pracy, motywacyjny system wynagrodzeń, nowoczesne grupowe ubezpieczenie na życie.

Doceniamy


Dobrą organizację pracy, chęć rozwoju, samodzielność połączoną z umiejętnością pracy w zespole, dyspozycyjność, terminowość, osobiste zaangażowanie.

Gotowy wejść na pokład?


Aplikacje CV prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej: kariera@esprito.pl. Dołączając własne portfolio zwiększasz swoje szanse na wejście do Zespołu. Do przesłanych dokumentów prosimy dopisać zgodę na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)."


Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do góry